З-ПІД ОБСТРІЛІВ НА СТАРТ "GIRO DEL BELVEDERE" В ІТАЛІЇ

З-ПІД ОБСТРІЛІВ НА СТАРТ "GIRO DEL BELVEDERE" В ІТАЛІЇ

Ви не уявляєте, як до сліз радості розпирає гордість, коли ми дізнались, що наші хлопці із команди "Eurocar-Grawe" просто зараз боряться та гідно представляють нас на рівних умовах із іншими учасниками на події - "Giro del Belvedere"!

«За 10 км. від нашого штабу українська територія була окупована російськими військами, які руйнували цивільні будівлі та чинили найжахливіші звірства проти нашого народу, – прокоментував Олексій Касьянов. Ми повернулися в Україну 23 лютого після потужного тренувального збору в Туреччині і були готові приїхати на перегони в Італію, але наступного дня почалася війна, і ми залишились допомагати своїй країні».

Команда змогла прибути до Італії лише 31 березня і через кілька днів дебютувала на Piva Trophy.

«Після місяця проведеного у бомбосховищах, ми залишили близьких людей, щоб воювати на тому фронті, де проявимо себе найкраще - у велоспорті, - продовжив Касьянов, - Тепер нам важко планувати спортивні цілі, тому що ми вже місяць не тренувались в Україні, але для нас участь у цій гонці – це вже успіх та перемога. На італійських змаганнях ми бачимо дуже високий рівень, як у спортсменів, так і в організації гонок».

На плечах хлопців велика місія: розповідати іноземцям правду, нагадувати про українців та закликати постійно донатити у фонд "Повернись Живим". В безпеці Україна - в безпеці Європа. Перемога за нами!

Назад