Основний принцип ABUS – "Безпека, побудована на якості"

ABUS POWERDOME

ABUS POWERDOME

Сімейство шоломів ABUS “Made in Italy” зростає. Ця лінійка також включає топові моделі AirBreaker, StormChaser і GameChanger, з якими Movistar бере участь у перегонах. PowerDome є нащадком Aventor і увібрав у себе вдалі риси цих топових моделей.
ABUS LUMINO URBAN VEST SILVER

ABUS LUMINO URBAN VEST SILVER

В асортименті ABUS є аксесуари для різних потреб: світловідбивні жилети та чохли, велокепки, кейси для шоломів, візори, фляги та інше.
ABUS 8078 Granit Detecto SmartX

ABUS 8078 Granit Detecto SmartX

Топовий Smart-замок від ABUS 18-го рівня захисту. Особливою перевагою цього замка є дуже гучна сигнальна сирена та інтегрована розумна система SmartX, що дозволяє користуватись замком без ключа.
ABUS 6500A BLACK SH BORDO SMARTX

ABUS 6500A BLACK SH BORDO SMARTX

Розширюючи серію замків BORDO, ABUS представляє перший у світі сегментний розумний замок — поєднання інноваційної електроніки та найякіснішої механіки. Додаток розроблений під замок збирає GPS-дані останнього розташування велосипеда, тож ви можете переглянути його на смартфоні.

Brooks England випускає аксесуари для велосипедів з 1866 року.

GU Energy – це спортивне харчування найвищої якості, виготовлене в США.
Енергетичні гелі, вафлі, жилейки, напої- ізотоніки та капсули BCAA та інше для ефективних занять циклічними видами спорту.

Наплічники та кофри Kriega зконструйовані з найкращих технічних тканин, доступних на сьогоднішній день.

Можете бути впевненими, що продукти Kriega перевершать ваші сподівання.

Початок виготовлення насосів датується 1932 роком. Ключовим проривом у цьому сегменті став початок виготовлення пластмасових насосів в 1956 році.