В Scape поповнення на ще 3-ри сумки!

В Scape поповнення на ще 3-ри сумки!

Життєве кредо будь-якого поціновувача бренду Brooks England, звучить приблизно так: "Чим далі в ліс, тим ....цікавіше!".
Нічого, більше не втішає нас усіх, аніж планування поїздок на новий сезон та ознайомлення із незвіданими маршрутами.

Усі три нові сумки Scape розроблені, щоб доповнити решту модульної системи подорожей Scape, збільшити місткість під час тривалих поїздок, або просто використовуватися як самостійні сумки для коротких поїздок.

З часу випуску лінійки Scape, до нас в приватні повідомлення приходили запити, що дуже бракує більшої версії міжрамної сумки.
Тож, презентуємо вашій увазі велосумку Scape Full Frame Bag.

У ній зручно зберігати такі видовжені предмети як насос або стійки для намету, завдяки її формі та двом довгим блискавкам з ергономічними петлями, що забезпечують легкий доступ всередину. Основне відділення сумки має внутрішній органайзер та отвір для зарядки, в той час як з іншого боку розміщене відділення для менших речей, що закривається на водозахисну блискавку.

Для любителів смачнючих, швидких перекусів, підійде - сумка на кермо Scape Handlebar Pouch. Також, її можна використовувати для фляг або запасного об'єктиву для камери.

Ця велосумка невелика за об’ємом із водонепроникної тканини сумочка на кермо, виготовлена за безшовною технологією. Її основне відділення досить містке (об'єм - 1 л.). Вона легко кріпиться однією рукою під час їзди, а зовнішня сітчаста кишеня ідеально підходить для паковок з-під використаних гелів чи батончиків, сонцезахисного крему та інших дрібних аксесуарів.

Ремінці і місця кріплень посилені матеріалом Hypalon - прогумованим нейлоном, який використовується для додаткового захисту від тертя і пошкоджень.

Scape Handlebar Case — це сучасний варіант класичної сумки на кермо randonneur квадратної форми, що завантажується зверху.

Це дозволяє легко запхати багато спорядження всередину і мати швидкий доступ до нього. Сумка об’ємом 8 л., що має такі розміри: 26 см х 17 см х 22,5 см. Всередині дві кишені на блискавці та дві сітчастих кишені допоможуть організувати внутрішній простір сумки.

Handlebar кріпиться до вашого керма за допомогою швидкозйомного кронштейна німецького виробництва KLICKfix (входить в комплект).

Ви зможете наповнити велосумку до 5 кг. речей. Також, у неї є бічні петлі, щоб при потребі прикріпити до них плечовий ремінь і носити спорядження з собою.

Назад