У нас поповнення в сім'ї!

У нас поповнення в сім'ї!

Хочемо вам із радістю повідомити, що у нас з'явився новий бренд!

Коли мова заходить про багажні системи для мотоциклів, одне з перших імен, яке звучить - це Kriega. І зовсім не дивно, чому так. Бренд присвятив себе байкам ось уже майже 20 років, ставши одним із найвідоміших імен у бізнесі.

Kriega народилась у 2000 році, коли продакт-дизайнер та фанат мотоциклів Дом Лонгман разом із Майклом Коттамом, який у той час працював у сфері спортивного туризму, із розчаруванням констатували відсутність якісного та гарно зробленого багажу для мотоциклістів. Тоді вони вирішили об’єднати досвід та заповнити цю прогалину на ринку.

Цілком свідомим рішенням було позиціонувати себе як бренд, який функціонує поза сферою моди та фокусується на створенні дизайну, керованого перш за все функціональністю. Наплічники та кофри Kriega зконструйовані з найкращих технічних тканин, доступних на сьогоднішній день. Додайте до цього прискіпливу увагу до деталей у дизайні та процесі виробництва – і можете бути впевненими, що продукти Kriega перевершать ваші сподівання. На знак високої якості, усі товари мають гарантію терміном у 10 років, що розповсюджується на дефекти у матеріалах та процесах виробництва.

Незмінна віра в те, що створений із пристрастю та увагою до деталей продукт обов’язково знайде свою нішу, стала запорукою успіху бренду Kriega, який наразі очолює мотоциклетний ринок з огляду на сприйняття бренду та задоволеність користувачів.

Починаючи з 2000 року, репутація бренду Kriega невпинно зміцнюється, разом із розширенням продуктової лінійки: наразі бренд пропонує великий вибір наплічників, кофрів та аксесуарів. Крім того, зростає і територіальна доступність бренду, адже на цей час його можна знайти у 40 країнах по всьому світі, і він не спиняє обертів своєї швидкої експансії!

Відтепер Kriega і в Україні!
Назад