Оновлення від Brooks England

Оновлення від Brooks England

Не зважаючи на вірність столітнім традиціям, Brooks залишається дуже стильним та сучасним брендом. Можливо у компанії з’явилися вегани чи грінпісівці, може, відбулось переосмислення цінностей, або це просто вплив модних трендів, але вже котрий рік поспіль бренд робить акцент на нешкіряних виробах та екоматеріалах. Цього разу Brooks оновили лінійку сідел Cambium Organic.

Особливістю лінійки є використання рідкого дерева, що є природнім відновлюваним матеріалом. З нього зроблений носик та задня частина рейки. Окрім екологічності, плюсами рідкого дерева є міцність та легкість. Тому виготовлені з нього сідла мають у своїй назві приставку «light». Розширилась кольорова гамма сідел: окрім класичних чорного «black» та бежевого «natural» з’являється червоно-коричневий «rust», зелений «green» та оранжевий «brick».


C 13 стає All Weather! Від тепер сідла C 13 будуть випускатись із нейлоновим покриттям, яке добре захищає від бруду та вологи. Буде 4 версії сідла: Standart, Narrow, Standart Carved та Narrow Carved. А також C 13 з’являється у білому кольорі. Виглядає ефектно.


Що стосується сумок та рюкзаків, то найбільшою новинкою стала версія рюкзака Pickzip у розмірі 10 літрів. Що ж, це дійсно дуже комфортний варіант для міста.

Найпопулярніша модель рюкзаків Pickwick отримує кілька додаткових варіацій у технічній тканині та у шкірі. Два кольори представлені у водонепроникному та легкому матеріалі з ефектом пом’ятості. По три варіанти у шкірі рослинного дублення та перфорованій шкірі з особливим світловідбиваючим покриттям. Окрім цього до звичної лінійки Pickwick додаються два нових кольори: шалфей «Sage» та червоно-коричневий «Rust».
Назад