Чим дивує ABUS на EUROBIKE 2018 - ШОЛОМИ

Чим дивує ABUS на EUROBIKE 2018 - ШОЛОМИ

З року в рік компанія росте та розвивається. І відбувається це у геометричній прогресії. І якщо популярністю велозамків ABUS нікого не здивуєш, адже вони роками підтверджували свою якість та надійність, то лінійкою топових велошоломів компанія почала завойовувати любов аудиторії порівняно недавно. Минулого року ми були здивовані кількістю зробленої роботи та представлених новинок. Цьогоріч – просто вражені!

У 2017 ABUS зробила ривок у розвитку лінійки професійних велошоломів. Тоді компанія вирішила «змінити гру», переосмисливши поняття аеродинаміки, та створила найкращий аерошолом у світі – ABUS Gamechanger! Цього року амбіції не зменшились, а місія продовжилась. Новою метою стало створення велошолому із найкращою у світі вентиляцією.

Насправді після ABUS Aventor було дуже непросто розробити шолом з іще кращою вентиляцією. Aventor швидко завоював серця тисячі райдерів по всьому світу, у ньому досягають своїх вершин Йоланда Нефф, команда Мувістар та багато інших чемпіонів.
Та все ж ABUS вдалось! Пройшовши шлях довгих досліджень, ретельної розробки та численних тестувань компанія презентувала світові унікальний ABUS Airbracker!

«Попереднього року ми змінювали гру, а цього - розсікаємо повітря!»

Airbracker базується на геометрії Gamechanger, проте в основі має суттєво складнішу конструкцію, що забезпечує ту саму найкращу вентиляцію. Як і в Gamechanger, використана технологія Forced Air Cooling, проте в новому Airbracker вона представлена 7-ма глибокими та широкими повітряними каналами. Внутрішня конструкція створена таким чином, щоб мінімалізувати площу контакту шолома з головою та водночас кидати тінь на широкі отвори. Особливою розробкою є спеціальна верхня сітка, що забезпечує конвекційний радіальний потік при малій швидкості, при тому зберігаючи стабільними аеродинаміку та внутрішні потоки повітря на високих швидкостях. Таким чином ABUS досягнула ідеального комфорту. Ну і звісно ж шолом дуже легкий – лише 200г у розмірі S.

«Все нове – це хороше та вдосконалене старе»

Справжній захват у нас викликала абсолютно оновлена модель Scraper! Цей шолом і так завжди виділявся із усієї лінійки шоломів ABUS, а тепер він став ну дуууже крутим! Зустрічайте - Scraper 3.0!
Як і минулого року з Montrailer, німці поділили модель на 3 варіанти: Basic (у цій базовій версії також лінійка для дітей), Ace та Era.

В новій моделі оновлений внутрішній шар, унікальні вентиляційні отвори, тонкі стильні контури, подовжена задня частина, що захищає потилицю, застосована топова технологія Forced Air Cooling, інноваційні «невидимі» ремінці, вмонтовані між шарами EPS та ABS, зі світловідбиваючими вставками та логотипами ABUS, система кріплення, запозичена у Gamechanger, з уже знайомою фішкою «підходить для зачіски «хвіст».

Ace версія до всього вище перерахованого додає унікальний шар PC, інтегрований за допомогою технології in-mold у наповнювач EPS та уже після того покритий зверху міцним ABS пластиком, та збільшений світловідбивач. А також у версії Ace є лімітована лінійка спеціальних дизайнів, розроблених спільно із берлінським брендом молодіжного одягу Iriedaily.

А версія Era виглядає ну просто фантастично! Це не тільки міцний велошолом, він підійде для багатьох екстемальних видів спорту, в тому числі зимових! Адже до моделі додається спеціальна подовжена вставка, що накриває вуха. Вона з’ємна та легка у фіксації. Окрім цього, в комплекті -заглушки для отворів. Тож у будь-який момент ви можете модифікувати свій шолом під інший вид спорту чи погодні умови.

«Нові стандарти? Не проблема!»

Нещодавно прописали стандарти для шоломів, що підходять для електробайків. Тож, щоб отримати відзнаку NTA, ABUS підабгрейдив модель Pedelec до Pedelec 1.1. Тепер шолом на 3 мм товстіший, в нього оновлений ліхтарик, нові світловідбивачі та логотип. Ну і звісно нові кольорові рішення: 2 матових та 2 глянцевх.
Та це ще не все, ABUS випускатиме Pedelec 2.0 та Pedelec 2.0 Ace: полігональний дизайн, вентиляція Forced Air Cooling, топова система фіксації Zoom Ace Fit, глибша посадка із кращим захистом потилиці, USB зарядка ліхтарика, вмонтовані візор та дощовик – покращений захист від сонця, вітру та дощу, топова плаваюча підкладка(така використовується у Gamechanger), додаткова з’ємна вставка, що накриває вуха. Тепер уже власникам електровелосипедів буде з чого вибрати :)

«Оновлена новинка»

Удосконалили ще й досі новий для нас Montrailer. Трішки дивно розказувати про допрацьовки моделі, котра поки не доїхала до нас і у первинній версії. Проте оновлення досить не значні: німці позбирали відгуки, врахували плюси/мінуси, підчистили косяки – і це той самий Montrailer тільки доведений до ідеального стану.

«Бюджетний – не означає неякісний!»

Оновилась іще одна модель Aduro 2.1 – тепер абсолютно спортивна версія. Якщо ви недооцінювали цю модель, то дарма. Перші Aduro сприймалися як зовсім бюджетний варіант від ABUS, та не привертали такої уваги як топові шоломи, проте модель не тільки не зняли із виробництва, а й оновили, причому уже вдруге! Дивуватись насправді нічому, цей шолом універсальний як для поїздок містом так і занять спортом, при тому модель залишається в категорії бюджетних, а отже ідеально підійде початківцям та любителям. Цього року ми назавжди попрощаємось із застарілими дизайнами та технологіями. Модель пройшла черговий апгрейд і тепер виглядає не гірше деяких професійних шоломів!

«Слідуємо трендам – залишаємось стильними»

От над чим ABUS плідно попрацювала так це над дизайном. Готуйтесь побачити як нові, так уже знайомі моделі у нових кольорових рішеннях.
Абсолютна новинка сезону – колір оранжевої креветки «shrimp orange». А також лискучий срібний «gleam silver».

В Montrailer, Moventor та MountK з’явиться багатьма улюблений колір «fuchsia pink»

Нові дизайнерські рішення не обійшли боком і популярну модель Urban-I. ABUS представив 4 нових кольори популярного шолома.

Додались кольорові рішення і до моделі Youn-I ACE. Це три стримані «чоловічі» дизайни, котрим ми дуже раді, адже модель дуже зручна завдяки глибокій посадці і тому мегапопулярна серед непрофесійних рейдерів.

«Діти теж обирають!»

Якщо професійні спортивні шоломи ABUS почала виготовляти відносно недавно, то славу найякісніших дитячих шоломів компанія має давно. І ми були надзвичайно втішені оновленням дитячої лінійки!
Найбільш ходова модель Smiley 2.0 стає Smiley 2.1! Думаю ви здогадуєтесь, чого найбільше бракувало цьому чудошолому. Ліхтарика! О, скільки раз приміряючи різні шоломи, діти тягнули руки саме до моделей із ліхтариком. І це чудово, що ABUS додала цей елемент у Smiley. Окрім того компанія представила 4 нових дизайни, котрі ну просто не можуть не сподобатись малюкам! Будьмо відверті, стримана серія «royal» більше імпонувала батькам, тоді коли нові стильні принти захоплять насамперед дитячу увагу!

І це стосується не лише Smiley, ABUS додала нових кольорів у всі дитячі моделі! Тішить, що вони не просто веселі, а по-справжньому стильні, тож сподобаються і дітям і батькам.

Назад