Щось новеньке від Nutrixxion

Щось новеньке від Nutrixxion

Асортимент

Коли у 2009 році Nutrixxion з’явився на ринку, нам потрібно було розвивати наше бачення високоякісних продуктів харчування для амбіційних спортсменів. Разом із спортсменами, лікарями та продакт-менеджерами ми використали наш спільний досвід в галузі спортивного харчування та доповнили продукти важливими складниками. За останні вісім років продукції Nutrixxion вдалось заслужити повагу у 20 країнах в галузі циклічних видів спорту. Нам вдалось зберегти первинне бачення та створити продукти, які підходять як для змагань так і в періоди тренування та містять необхідні поживні речовини та вітаміни. Окрім цього деякі продукти відповідають особливим вимогам: не містять глютену та лактози. В асортимент входять батончики, гелі, напитки та інші харчові добавки.

Багато спортсменів-професіоналів вживають Nutrixxion та довіряють нашій продукції. Ми підтримуємо більше трьохсот спортсменів та спортивних команд, котрі дають нам безцінні фідбеки та мотивацію для подальших розвитку та покращень.

Нова лінійка продуктів Nutrixxion

Нова лінійка продуктів Nutrixxion – це не просто кілька нових батончиків, а повністю переосмислене поняття спортивного харчування для жінок.
«Від жінки жінкам» – це була ідея співробітниць команди Nutrixxion-Team. Коли працюєш у галузі спортивного харчування, то дискусії навколо харчування та фітнесу не заставляють себе чекати. І поки на практиці продовжувалась робота лише над уже існуючою лінійкою продуктів, ми задали питання: чому б разочок не звернути увагу на потреби жінок? Адже кожен хоча б теоретично знає, що вони відрізняються від потреб чоловіків-спортсменів. Тож ми вирішили спробувати, і результатом цього була конференція про розвиток продуктів Nutrixxion у 2018 році. Багато ідей та покращень зайняли нас роботою на весь рік – намагаючись врахувати максимально можливу кількість побажань, ми випустили нову лінійку продуктів!

Нові протеїнові батончики

Сучасні тенденції харчування кидають нам виклик: впровадження у щоденний раціон жінки страв зі зменшеною кількістю вуглеводів. Мала кількість цукру як основна концепція харчування. Це поставило перед нами завдання, винайти солодкий снек, який відповідав би цій вимозі.

Більше того, в метушні буднів спроби повноцінного збалансованого харчування частенько розбиваються об можливість швиденько перехопити чогось в дорозі. Кожній жінці, що розривається між професійними обов'язками та домашнім господарством, знайома думка: "ще буквально хвилинку дороблю це" перед тим як присвятити час своєму власному тілу і . Дуже часто при цьому здоров'я та спорт залишаються знехтуваними, і відбувається це не через слабку волю, а через щоденні завдання та виклики в жіночому розкладі, котрі просто не залишають місця для цих важливих аспектів життя. Тобі це теж знайомо?

Отож ми попрацювали над вирішенням і цієї проблеми. „Here she goes“ - не забагато і не замало, смачно, корисно та з низьким вмістом цукру. У чотирьох смакових рішеннях та із вмістом білка від 32% ми отримали фітнес батончик на кожний день. Чи на пустий шлунок зранку перед заняттям спорту, чи як перекус на роботі, чи дорогою додому, чи в якості відновлювального снеку після тренування – наш протеїновий батончик універсальний! В поєднанні зі збалансованим харчуванням і достатній фізичній активності він є дуже хорошим доповненням передусім у галузі нормалізації ваги без будь-яких докорів совісті. Адже, хоч він і смакує як солодкий батончик, у вас не виникає думка, що ви дозволили собі зайвих калорій.

Протеїнові шейки

Протеїн та жіноча сутність.
Білок як харчовий елемент став невід’ємною частиною концепції здорового харчування. І тоді, коли в чоловічому світі його звикли сприймати як основний будівельний матеріал для м’язів тобто в прямому сенсі „Bodybuilder“, жінки залишаються досить стриманими у виборі багатих на протеїн продуктів, адже все ще часто бачать перед собою картину мускулистої фітнес амазонки. Тому такі продукти дуже рідко потрапляють у щоденний раціон представниць прекрасної статі. Останніми роками сучасні концепції харчування трішки прибрали схожі упередження, та дали дорогу білку в усвідомлене повноцінне здорове харчування.

Білок не завжди однаковий
Як правило, жінки не дуже концентруються на збільшенні об’єму м’язів, а радше переслідують цільсхуднення чи покращення контурів фігури. Для цього важливо щоб білкові продукти не містили додаткових речовин, що збільшують масу тіла, таких як вуглеводи та креатин.

На шляху до ідеальної фігури.
«Ідеальна фігура» це поняття індивідуальне для кожної жінки та має бути визначене самостійно та реалістично, не зважаючи на фото у глянцевих журналах, які лише відбирають мотивацію та віру в досягнення цілі. Майже кожна дієта, яка обіцяє швидке схуднення, містить дуже низькокалорійний раціон, що спричиняє дефіцит поживних речовин. При цьому зменшення ваги відбувається не за рахунок спаленого жиру, а через зменшення м’язової маси. І відбувається так, що після екстремальної дієти, вага швидко повертається. Адже чим більша частка м’язів залишається, тим більше жиру можна спалити. Тож білок є важливим каталізатором для зменшення жирових відкладень. Окрім того він дає відчуття ситості та на відміну від цукру не провокує різкі підйоми рівня інсуліну в крові.

Назад