Новинки ABUS 2018

Новинки ABUS 2018


Міжнародна велосипедна виставка Євробайк в Німеччині – це найкраща можливість для виробників представити громадськості свої досягнення. Як і щороку, на Євробайк 2017 свої новинки представив лідер інновацій в питаннях безпеки — компанія ABUS.

Три шоломи та два велозамки, яких ви ще не бачили

ABUS завжди піклується про вашу безпеку та щороку докладає зусиль, аби знайти нові рішення для старих проблем. Ми впроваджуємо інноваційні технології, щоб зробити наші продукти ще надійнішими та зручнішими. Слідкуйте за новинками та відкривайте для себе майбутнє мобільної безпеки разом із ABUS.

Нові шоломи: від початківця до професіонала

Для того, щоб велосипедисти були якнайкраще захищені під час перегонів, ABUS пропонує широкий вибір спортивних шоломів. Проте ми переймаємося безпекою не лише професійних гонщиків, але й тих, для кого велосипед – це спосіб подорожувати або просто відпочити після роботи. Саме тому ABUS має повний асортимент туристичних та міських велошоломів. Зустрічайте три нові моделі шоломів від ABUS, що пропонують безпеку на будь-який смак.

Aventor

Альп-д'Юез, Мон-Ванту або Коль дю Турмале – професійний шолом ABUS Aventor підійде для штурму будь-якої вершини з маршруту Тур де Франс. Ви не знайдете кращої моделі, якщо вам потрібна максимальна вентиляція у літню спеку. Його вентиляційні отвори настільки великі, що 40% поверхні шолома фактично складається з повітря. При цьому шолом абсолютно надійний, адже у його структурі задіяна технологія ActiCage: спеціальні елементи жорсткості, вбудовані у шар EPS, надають моделі додаткової міцності. Підкладка X-STATIC® полегшує догляд за шоломом, адже використана в ній срібна нитка уповільнює розвиток бактерій, що викликають неприємний запах.

Модель доступна з жовтня 2017 року.


Viantor

ABUS Viantor - це високоякісний та легкий шолом для початківців, устаткований тими самими технологіями, які ми використовуємо у моделях для професійного велоспорту. Шолом має посилену захисну структуру ActiCage, зручну систему фіксації Zoom Ace, 4 вхідні та 14 вихідних отворів для вентиляції, які забезпечують оптимальне охолодження під час тривалих навантажень. До того ж, модель сумісна із зачіскою «хвіст» і підійде для спортсменів та спортсменок із довгим волоссям.

Модель доступна з грудня 2017 року.

MonTrailer


Офроуд-модель ABUS Montrailer пропонується одразу в трьох варіантах. Особливість базової моделі MonTrailer – це прозорий козирок, що не заважатиме вчасно помітити перешкоду на складній трасі, а також глибока посадка, що надає додаткового захисту. Дизайн цього шолома дозволяє зберігати окуляри у спеціальному доку, коли у їх використанні немає потреби. Варіація MonTrailer MIPS додає до цих переваг спеціальну захисну систему MIPS: спеціальна вбудована рухома підкладка зменшує дію обертальних сил при ударі, а отже мінімізує ризик травми. Топова модифікація моделі MonTrailer ACE MIPS в комплекті оснащується зручним кріпленням, що надійно фіксує на шоломі ліхтарик або екшн-камеру. Для інших модифікацій MonTrailer ці кріплення будуть доступні в якості додаткових аксесуарів.

Моделі доступні з весни 2018 року.


Нові замки: від класики до оригінальності

Сегментний замок BORDO ™ поєднує в собі класику та інновації. Широкий спектр його варіацій є результатом десятирічного шляху впровадження нових оригінальних рішень у класичний складаний замок, винайдений фірмою ABUS у 2006 році. ABUS пропонує дві нові моделі замків серії BORDO ™, що задовільнять найвибагливіші вимоги до мобільної безпеки.

BORDO™ Alarm 6000A


Перший мехатронний складаний замок у світі: ABUS поєднав найкращі властивості механічних замків серії BORDO ™ із потужною електронною сигналізацією. Сегменти замка Bordo Alarm виготовлені з 5-мм сталевих пластин, а сирена гучністю у 100 дБ реагує на спробу пересунути велосипед завдяки вбудованій 3D-системі розпізнавання руху. Ця інтелектуальна система вміє відрізняти невеликі поштовхи (наприклад, удар футбольного м’яча) від тривалих маніпуляцій; у першому випадку сигналізація видасть короткий сигнал попередження, тоді як у другому – працюватиме на повну гучність протягом 15 секунд.

Модель доступна з грудня 2017 року.

BORDO™ Lite


Сегментний замок ABUS BORDO™ Lite відрізняється надзвичайною легкістю та компактністю, не поступаючись у надійності більш серйозним моделям. Його сегменти – це 5-мм пластини зі спеціальної легкої сталі (менш щільної, але не менш міцної ніж звичайний сплав) вкриті шаром полімеру, який захищає фарбу велосипеда від подряпин. При довжині у 85 см, замок важить лише 500 гр.; він дуже зручний для транспортування - особливо у зменшеному варіанті BORDO™ Lite Mini. Ця модель завдовжки у 60 см та вагою у 440 гр. легко вміщається навіть у кишеню куртки.

Модель доступна з грудня 2017 року.

Назад