SKS MUDROCKER - найкращі MTB-крила 2024 року!

SKS MUDROCKER - найкращі MTB-крила 2024 року!

Які у Enduro Mountainbike Magazine були вимоги під час тестування до крил?

Безумовно, найважливіша вимога до велокрил – це підтримання чистоти обличчя, очей та спини.
Хто ж любить зупинятися і відчищати частинки бруду зі своїх речей або чистити окуляри/маску кожні кілька метрів?

Що дратує майже так само, як бруд, то це гучні звуки під час пересування. Тому крила не повинні торохтіти чи видавати будь-які інші звуки.

Також встановлення крила не повинно займати тривалий час. Щоб ваша амортизаційна вилка була захищена, незважаючи на погодні умови необхідно також добре захистити й ваші ущільнювачі та фарбу на велосипеді.

Велику увагу було приділено матеріалу. Він повинен бути досить гнучким, щоб крило не зламатися в разі падіння, але також і достатньо жорстким, щоб не вдарятись у велосипед під час руху. Зокрема, важливо аби надалі пластик був придатним для переробки.

У нашому тестуванні задіювалось 8 різних моделей. Потрібно було й урахувати для чесного результату суттєві відмінності, як до прикладу довжини. Найкоротший кандидат був від бренду RockShox - лише 180 мм. Найдовшим серед учасників був Mucky Nutz завдовжки 595 мм. Вага між ними відрізнялась лише на 105 г.


Тож, якщо ви логічно припускали, що довжина зіграє свою роль у захисті, вітаємо, ви не помилились!
Тестування крил проводили 8-ім райдерів протягом 3-ьох місяців. Як правило, експерти шукали найбагнистішу та сповнену калюжами трасу і відслідковували прогнози погоди підшукуючи дощові дні. Увесь процес проходив у місті Штутґарт, Німеччина.


Результати:


  • Очікувано згідно усіх пунктів виробники RockShox та Riesel Design - в рази гірше захищали райдерів у порівнянні із конкурентними, бо є найкоротшими у списку. Проте, із ними виявилось ефективніше, аніж зовсім без крил.
  • Крило від FOX гарно інтегрувалось в амортизаційну вилку. Захист, як і довжина - заслуговують високих сходинок у рейтингу. Проте, FOX відстає від конкурентів лише у довгому та складному процесі встановлення.
  • Zéfal Deflector FM30 дарують хороший захист. Також, перевага цих крил у легкому встановленні завдяки стяжкам, але складніше зняти. Підкупить доступна ціна.
  • Mucky Nutz MugGuard Long у всьому чудові, окрім звуку.
  • Mudhugger EVO Bolt-On у тесті це найдорожче крило, і воно не виправдало своєї ціни. Також, згрішив торохтінням.
  • Enduro/DH Long Mudguard Slicy - "тваринні дизайни" дуже специфічна та індивідуальна тематика. Проте, якщо вас не лякає - воно також має усе для успіху.
  • Переможці SKS Mudrocker - найкраще з усіх пунктів та найбільше оцінили судді його систему кріплення на велосипеді. Адже, в користувача є вибір: надійно встановити на велкро-липучки за лічені хвилини у літні дощові дні, чи на зимовий період встановити за допомогою гвинтів. Також, завдяки захисній плівці, що входить у комплект, MUDROCKER не подряпає вашу вилку.

    Замовити крило тут: http://surl.li/pylxx
Назад