GameChanger 2.0, коли врахована кожна деталь.

GameChanger 2.0, коли врахована кожна деталь.

Максимальна продуктивність та аеродинамічність у кожному змаганні.

Допоки ви фізично та розумово концентруєтесь на проходженні дистанції перегонів, GameChanger 2.0 піклується про клімат вашої голови.
Технологія AirBoost спереду та розширена задня частина з технологією Aero Blade забезпечують оптимальну вентиляцію та зменшують опір повітря. Жодних компромісів щодо безпеки.

До розробки шолома залучали таких метрів як Енріка Маса, Алехандра Вальверде, Аннемік ван Влейтеном і Морісом Клавелем. Він тестувався понад 1000 годин. Спортсмени надали інформацію про те, як можна оптимізувати шолом, щоб заощадити кожен ват енергії.

Найбільшою проблемою було покращити як вентиляцію, так і аеродинаміку, оскільки ці дві характеристики ворогують. Наша мета полягала в тому, щоб перетворити їх на друзів. Ми хотіли розробити структуру сітки*, яка покращила б вентиляцію та аеродинаміку. На 3D-принтері було створено понад 90 різних сіток, які ми випробували в аеродинамічній трубі, щоб оптимізувати дизайн.
(*Уявіть, що сітка шолома це наче людський хребет. Це розумний і адаптований компонент корпусу шолома, який може покращити вентиляцію та аеродинаміку шолома).

Взимку відбувалось випробування в аеродинамічній трубі з Енріком Масом у Бельгії. Він проїхав 96 тестових кіл в аеродинамічній трубі лише у майці та шортах, щоб перевірити різні параметри, швидкості та виграшні кути. Йому було дуже холодно. Ми допомогли йому зігрітися, встановивши кондиціонер на 32 градуси. В аеродинамічній трубі ви відчуваєте себе як у вітряних горах. Мас був справжнім професіоналом у процесі, завдяки цьому зібрали багато цінних даних.

Тільки завдяки співпраці зі спортсменами та проведенню сотень тестів в аеродинамічній трубі та на гоночному треку ми нарешті змогли досягти нашої мети. Результатом є Aero Blade – спеціальна структура сітки, яка оптимізує потік повітря, покращує вентиляцію та забезпечує максимальну продуктивність на різних швидкостях, кутах боків і нахилі шолома.

Переглянути всі GameChanger 2.0

Усі представлені функції:

  • Завдяки новій технології AirBoost попереду, ми змогли збільшити площу поверхні передніх вентиляційних отворів на 32 %. Це пропускає ще більше повітря в шолом, не змінюючи культовий дизайн GameChanger.
  • На малій швидкості Aero Blade дозволяє повітрю надходити в шолом і сприяє прискоренню вітрового потоку. Це створює ефект охолодження, який регулює температуру голови під час довгих поїздок і крутих підйомів. Якщо швидкість райдера збільшується і він змінює позицію для спринту, Aero Blade діє як закрита поверхня. Опір повітря зменшується, і повітря у верхній частині шолома циркулює рівномірно. Таким чином ми створюємо аеродинамічну перевагу, яка ефективним та інтелектуальним способом зменшує опір повітря.
  • Хороша вентиляція – це не лише надходження більше повітря в шолом. Тому ми переробили внутрішні вентиляційні канали. Тепер їх можна порівняти з магістралями, які направляють повітря через шолом прямим шляхом, без перешкод - і таким чином забезпечують постійний повітрообмін.
  • Док для окулярів;
  • CFD симуляції;
  • Фірмова зірка AirFlow Star отвори;
  • Збільшені випускні отвори
Назад