Чим дивує ABUS на EUROBIKE 2018 - ЗАМКИ

Якщо вам тепер здається, що ABUS сконцентрувалась на розробці шоломів і підзабила на замки, то вам так тільки здається. Насправді компанії цього року вдалось встигнути все! Звісно, замки ABUS найкращі :) Ніхто не сумнівається, ніхто не сперечається. Німці досягнули дуже-дуже хорошого рівня якості та, зберігаючи традиції, завжди намагаються іти в ногу з часом. Тому компанія заслужено утримує статус лідера інновацій. Минулого року ABUS представила перший сегментний замок із сигналізацією, а цього… ми дочекалися першого у світі розумного U-замка!

«Велобезпека стає розумною!»

Використання інноваційної електроніки в поєднанні із найякіснішою механічною частиною роблять новий ABUS 770A SmartX найнадійнішим замком у своєму класі. Про механіку годі й говорити: все у традиціях ABUS – на рівні найкращого на сьогодні велосипедного U-замка 540 Granit XPlus. А от в чому заключається «розум», ми розкажемо.

З літери «А» у назві, можна здогадатись, що в моделі інтегрована сигналізація (Alarm - з нім. сигналізація). Вона аналогічна зі сигналками у інших моделей, зокрема топового ABUS Bordo 6000 Alarm. Тобто гучність її 100 дб та чутливість визначена 3D датчиком. Проте в 770A вам не прийдеться міняти батарейки: в комплекті зі замком буде кабель USB type C з адаптером в розетку. І це не все. Приставка в назві SmartX доповнює список уже звичних назв циліндрів XPlus та Plus. І особливість цього циліндра в тому, що до нього взагалі немає ключа. Відкрити замок ви зможете за допомогою свого смартфона і bluetooth. Для цього німці розробили спеціальний додаток. При тому вам не потрібно діставати свій телефон, прикладати його до замка чи робити схожі маніпуляції. Навіть, якщо ваш смартфон знаходитиметься у кишені, ви зможете замкнути чи відімкнути замок. Це надзвичайно комфортно!

«Мені, будь ласка, технологічну новинку але так, щоб по кишені»

ABUS 770A SmartX це не єдиний U-замок зі сигналкою, презентований цьогоріч на виставці. Наступна модель називається 440A. Це значно бюджетніша версія із 8-м рівнем захисту, проте зауважте, що в свою оцінку безпеки ABUS наявність сигналізації не враховує. 440А буде продаватись у двох розмірах з висотою дужки 23 см та 16 см. 12-мм дужка із загартованої сталі, якісний циліндр із захистом від відмичок + сигналізація – зовсім непогано, як для бюджетного варіанту.

«Збільшуємо розмір»

А кому більше до душі сегментні замки, того можна потішити новою варіацією згаданого вище Bordo 6000 Alarm. Тепер є ще й Bordo 6000 Alarm BIG. Все те саме, тільки на 30 см довше)

«Нове старе»

Оновились і деякі ланцюги.
Популярна модель Catena 685 тепер - Catena 6806K із новим покращеним циліндром та ключем! В дизайні додали червоне кільце біля замикаючого болта. Рівень захисту залишається 6-м.

Аналогічні зміни із ланцюгом 880 Steel-O-Chain - тепер він 8807K.

А ще в ABUS не полінувались оновити дизайн дитячого ланцюжка My first ABUS. Тепер матимемо не просто синю і червону версію, а класні пожежну та поліцейську машинки)

Несподіванкою стала ще одна паркувальна петля. Зрештою, логіка компанії зрозуміла: між велосипедною WA50 із 7-м рівнем та могутньою WBA100 із максимальним 20-м була надто велика прірва, тож минулоріч модельний ряд доповнили петлею WBA75 із 15-м рівнем, а цього року презентували WBA60 із 10-м.