Нова колекція сумок та рюкзаків Discovery від Brooks England

З нетерпінням чекали ми на нову колекцію сумок Discovery, і нарешті вони приїхали - стильні, практичні та оригінальні!)
Колекція відрізняється від звичного стилю Brooks, проте не поступається якістю. Дуже потішили матеріали, з яких виготовлені моделі: вони приємні на дотик та водостійкі, а тому чудово підійдуть для повсякденного використання у будь-яку погоду. Прекрасна фурнітура – зіппери найвищої якості японського виробника YKK, що мають водовідштовхуючі властивості. Цікавий та оригінальний дизайн одразу вирізняється з-поміж одноманітності представленої на ринку. До речі, тим, хто небайдужий до питань екології, буде приємно знати, що внутрішня підкладка рюкзаків та сумок – це матеріал Cyclepet, на 100% виготовлений з перероблених ПЕТ-пляшок.
У новій колекції представлені 2 сумки та 2 рюкзаки:

Портфель New Street – це цікавий аксесуар, в дизайні якого виробнику вдалося гармонійно поєднати смарт та кежуал стилі. Ззовні він виглядає як класичний портфель, цілком доречний в офісі або на ділових перемовинах. Але при цьому ця модель устаткована багатьма деталями, що роблять її незамінним супутником на велосипеді або в літаку.
РРЦ 190 €

Наплічна сумка Strand – родзинка нової лінійки аксесуарів від Brooks, адже вона поєднала у собі ультрамодний дизайн, бездоганну якість та безкомпромісну функціональність. Вінтажний покрій сумки, в основі якого лежать класичні пропорції сумки-листоноші, чудово гармоніює із сучасними матеріалами та вишуканою фурнітурою, завдяки чому аксесуар має надзвичайно актуальний вигляд.
РРЦ 170 €

Рюкзак Pitfield – це поєднання витонченого урбаністичного стилю та бездоганної якості. Завдяки вишуканому дизайну, наплічник Pitfield виглядає доволі компактним, проте насправді він досить місткий – у його центральному відділенні з вертикальним зіппером можна переносити навіть велошолом.

РРЦ 190 €

Рюкзак Sparkhill – ультрамодний та надзвичайно функціональний. У дизайні цього наплічника втілюються основні принципи Brooks: найвища якість матеріалів на надзвичайна увага до деталей. Модель має стильний урбаністичний вигляд та стане ідеальним супутником на будь-які випадки повсякденного життя. Зверніть увагу, що Sparkhill доступний у двох розмірах: S – 15л, M – 22л.
РРЦ 170 € – S
РРЦ 190 € – M

Більше інформації на сайті Brooks England Україна
Більше фото на Box.com