Безпечна їзда на велосипеді взимку.

Безпечна їзда на велосипеді взимку.

Настав час, коли темна пора настає досить рано та через недостатню видимість велосипедисти потребують аксесуарів, що збільшать можливість побачити їх під час руху на дорозі.
Велосипед залишається найбільш мобільним транспортом навіть у зимовий період. Ціни на паливо безжально зростають, як і корки в наших містах.
Тож, тим хто, залишився на двоколісному транспорті необхідно забезпечити собі комфортні умови його використання:
У ABUS-а серед загальної палітри кольорів є достатня кількість яскравих дизайнів, як в спортивної лінійки так і в міської:

Зверніть увагу на кольори шоломів : Neon Yellow, Signal Yellow, Shrimp Orange, Blaze Red, Performance Red, Icon Yellow, Living Coral. Якщо врешті в вас досить класичний та практичний погляд на речі, то найкраще рішення - Polar White.Також, аби забезпечити собі комфорт та тепло у холодну пору серед асортименту аксесуарів ABUS є універсальні флісові підкладки в шолом "Winterkit". Та дощовики на шолом як дорослі, так і дитячі. Які ще й додатково оснащені світловідбивними вставками.


І на останок, минулоріч, якраз в час, коли блекаути були нашим звичним явищем ABUS випустили цілу лінійку світловідбивних аксесуарів: рейнкавери на рюкзаки, жилетки дорослі та дитячі та рефлективні стрічки різної ширини. У них видимість до 150 метрів у темний час доби та 100 метрів в день. Матеріал з якого виготовлені ці речі стійкий до ультрафіолету, що світиться навіть опісля багатьох років використання.

Назад